Digit print OÜ Trükiteenused

Seoses Digit Print OÜ brändi uuendusega, on meie koduleht suurel värskenduskuuril!

Digit Print OÜ’s webpage is under large make-over due to rebrand!

Digit Print OÜ:n re-brändäyksestä johtuen on meidän nettisivu uudistumassa!

Oliver Kilgas

Oliver Kilgas

Müügijuht

+372 505 9799
oliver@digit.ee

Kimmo Ladvas

Kimmo Ladvas

Müügijuht

+372 5381 3329
kimmo@digit.ee

Kristi Laur

Kristi Laur

Müügijuht

+372 5356 3757
kristi@digit.ee

Kristjan Alas

Kristjan Alas

Müügijuht

+372 5300 3259
kristjan@digit.ee

Vahur Tasane

Vahur Tasane

Müügijuht

+372 5385 4149
vahur@digit.ee

Erik Grenberg

Erik Grenberg

Müügijuht

+372 5323 0913
erik@digit.ee

Triin Tammo

Triin Tammo

Juhiabi

+372 650 9142
triin@digit.ee

Rauno herik

Rauno herik

Tegevjuht

+372 5685 4010
rauno@digit.ee

Saada päring

Võtame sinuga 24 tunni jooksul ühendust

Saada päring

Võtame sinuga 24 tunni jooksul ühendust

Peterburi mnt. 81, Tallinn 11415
info@digit.ee
+372 650 9158